logo.png

Hedef ve İlkeler

Kuruluşumuzdan bugüne 42 yıllık öykümüzde, sektörün en büyük dinamiği olan "Etlik Civciv" ve "Yumurtalık Civciv" üretiminde gerek ülke pazarında gerekse uluslararası  alanda sadece rakiplerine değil farklı alanlarda faaliyet gösteren tüm işletmelere de örnek gösterilebilecek büyük bir başarı hikayesine imza attık. 42 yıllık bu yolculuğumuzda sektörün hem lideri hem de en önemli ve en güvenilir markası olduk. Dünya mükemmellik ödülünü defalarca ülkemize kazandırarak başarımızı belgelendirdik.
 
HasTavuk, bulunduğu sektöre yön veren,dünyadaki yenilikleri anlık olarak takip eden ve  en alttaki çalışanından en üstteki tepe yöneticisine kadar sürekli değişim felsefesini benimsemiş, üretimden, ürettiği değerlerin tüketiciye ulaşmasına kadar tüm süreçlerin yönetilmesinde mükemmeliyetçi yaklaşımları ilke edinmiş  bir ailedir.
 
HasTavuk ailesi , insan sağlığına ve çevreye duyarlı,  insan odaklı (çalışanlarının mutluluğunu sağlamaya yönelik tedbirleri alan), rakiplerine saygılı, ürettiği ürünlere güvenen ve arkasında duran ve müşteri memnuniyetini önde tutan anlayışı neticesinde elde ettiği "Etlik Civciv" ve "Yumurtalık Civciv" üretimindeki liderliğini ve tecrübesini  "Beyaz Et" sektörüne de taşıyarak yeni bir öykü yazmak üzere yola çıkmıştır.
 
"Beyaz Et" sektöründe ülkemizde yaptığı benzersiz teknoloji yatırımlarıyla rakipleri ile arasında  fark yaratan kalitelisini tüketicilere ulaştırmayı hedeflerken, maddi ve manevi toplumsal  değerlere de sahip çıkmayı kendisine sorumluluk edinmiştir. HasTavuk sürdürülebilir bir rekabetçi anlayışla iş ortaklarını ve müşterilerini daima koruma hedefini ilke edinmiştir.